Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Sąsagos su proginiais 2 Lt "Kurortai"

Prekės kodas: 013
-20 %
16,00 € sena kaina 20,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Sąsagos su litais - žaismingas, bet tuo pačiu ir ypatingas akcentas vyro ar moters aprangoje. Šių sąsagų tema - litas, todėl segėdami jas neišvengsite įdomių ir įtraukiančių pokalbių apie buvusią nacionalinę Lietuvos valiutą. 

Šiuo metu yra galimybė įsifgyti sąsagas su proginėmis 2 Lt monetomis iš serijos Lietuvos kurortai. Turime šias šios temos monetas: "Druskininkai", "Birštonas", "Palanda", "Neringa".  Monetos nukaldintos 2013 m. 

Palikite užklausą, su kuriomis monetomis domina sąsagos, netrukus susisieksime ir pagaminsime! 

Monetos "Druskininkai" reverse pavaizduotas Lietuvos kurorto Druskininkų miesto herbas. Miesto herbe vaizduojamos trys stilizuotos sidabrinės  pušys su trimis auksinėmis, tarsi čiurlioniškomis miško karalių karūnomis viršuje. Pušys, šakomis tarsi rankomis susikibę, sudaro didžiulį miškų masyvą. Iš šakų lyg iš gausybės rago veržiasi Druskininkų gamtos turtai. Herbe vyrauja piramidės trikampis ir sakraliniai skaičiai: trys, šeši ir devyni.

Monetos "Palanga" reverse pavaizduotas Lietuvos kurorto Palangos miesto herbas. Miesto herbas - tai auksinis gintarų vėrinys, kurį vainikuoja sidabrinė karūna. 

"Birštonas" monetos reverse pavaizduotas Lietuvos kurorto Birštono miesto herbas. Miesto herbas - tai šokanti fantastinė auksinė žuvis su sidabriniais dantimis. Jai iš viršugalvio, lyg banginiui, trykšta sidabrinė vandens čiurkšlė. 

Monetos "Neringa" reverse pavaizduotas Lietuvos kurorto Neringos miesto herbas. Miesto herbo skydas yra padalintas į šešis laukus, simbolizuojančius Kuršių nerijos kaimų vėtrunges. Skydo apačioje pavaizduota raidė N, simbolizuoja Neringos miestą. 

Monetos skersmuo 25 mm, svoris - 7 g. 

Šios sąsagos yra gaminamos Lietuvoje, rankų darbo. Naudojamos naujos apyvartoje niekada nebuvusios UNC kokybės (angl. uncirculated) monetos. 

Sąsagos įpakuojamos į dėžutę.