Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Sąsagos su proginiais 2 Lt "Gamtos ir žmogaus kūriniai"

Prekės kodas: 009
-20 %
16,00 € sena kaina 20,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Sąsagos su litais - žaismingas, bet tuo pačiu ir ypatingas akcentas vyro ar moters aprangoje. Šių sąsagų tema - litas, todėl segėdami jas neišvengsite įdomių ir įtraukiančių pokalbių apie buvusią nacionalinę Lietuvos valiutą. 

Šiuo metu yra galimybė įsifgyti sąsagas su proginėmis 2 Lt monetomis iš serijos gamtos ir žmogaus kūriniai. Turime šias šios temos monetas: "Verpstė", "Kurėnas", "Puntukas". Monetos nukaldintos 2013 m. 

Palikite užklausą, su kuriomis monetomis domina sąsagos, netrukus susisieksime ir pagaminsime! 

Lietuvių tautodailės palikimas "Verpstė"  visiems pasaulio lietuviams yra vienybės medžio simbolis. Šio sąsagos ideali dovana žmogui, telkiančiam aplink save kitus, nestokojančiam vienybės idėjų, vertinančiam Lietuvos tautinį palikimą. Arba tiesiog gyvenančiam toli nuo savo gimtųjų šaknų.

Sąsagos "Puntukas" be abejonės patiks anykštėnams! Tikrai gamtininkams ir istorikams, net mitologams! Kodėl gi ne lakūnams! Ir net turistams! Arba tiems, kurie patys tvirti kaip akmenys ir geba įžiebti gyvasties kibirkštį! Kietiems vyrukams! 

Sąsagos "Kurėnas" ideali dovana vyrui, mėgstančiam žvejybą, kad jam būnant krante bei segint šias sąsagas kibtų sėkmė visuose darbuose! Nei žvyno, nei uodegos!

Monetų išleidimo metai 2013.  skersmuo 25 mm, svoris - 7 g. 

Šios sąsagos yra gaminamos Lietuvoje, rankų darbo. Naudojamos naujos apyvartoje niekada nebuvusios UNC kokybės (angl. uncirculated) monetos. 

Sąsagos įpakuojamos į dėžutę.